DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 24.12.2016 00:21:08 

ChS T Á Y G E T É

Vrh "A"
 
Na začátku listopadu očekáváme narození prvních štěňátek z perspektivního a neobyčejného  spojení s vysokým předpokladem pracovních a exteriérových vloh
 
 
 
 
*18.1.2013
 Junior šampion ČR
Klubový vítěz mladých 2014
 
 
výška 58cm
HD 0/0 , ED A/A
plnochrupý, skus nůžkový
 
Výstavní úspěchy: Junior šampion ČR, Klubový vítěz mladých 2014, 2xCAJC, 2xres. CAC, 2x BOJ
 
Zkoušky:
2014 - OVVR I.c., PZ II.c., SZVP I.c.
 
 
 
 
 
 
*23.6.2010
Šampion práce
Šampion loveckého výkonu
Všestranně upotřebitelná fena "U"
 
 
výška 53cm
HD 0/0, ED 1/0
plnochrupá, skus nůžkový
 
Výstavní úspěchy: V1 Oblastní vítěz, Klubová výstava - tř. pracovní  V, Národní výstava - tř. pracovní V2,
 
Zkoušky:
2013 - VZPR I.c. CACT, ZPR I.c. CACT Vítěz zkoušek, MFTR-kachny I.c. CACT, VII. Mezinárodní soutěž retrieverů I.c. res. CACT, nejlepší voda
2012 - VZPR I.c., nejlepší pole, PZ I.c. CACT Vítěz zkoušek, SZVP I.c. CACT, VZPR II.c. nejlepší voda, Memoriál Vl. Dejmka (VZPR) I.c. res. CACT,
2011 - OVVR I.c. Vítěz zkoušek - aport zvěř, SZVP (OMS) Vítěz zkoušek, SZVP CACT 2.místo, LZ 3.místo
 
 
 

Cesta k vysněným štěňátkům....

Na první štěńátka jsme si museli počkat, ale věříme, že se to čekání  vyplatilo a výsledkem bude vrh neobyčejného spojení.
Maminkou našich prvních štěňátek bude Daisy Zlatá kudrnka"U" a tatínkem po pečlivém výběru bude mladý pes - Klubový vítěz mladých 2014 -Little Violet's Like A Hurricane.
 
Little Violet's Like A Hurricane  - Cane - je mladý pes importovaný ze známé rakouské stanice Little Violet's. Jeho otec "Mateo" Asterix de Ria Vela byl do Rakuska importován ze Španělska ze známé chovatelské stanice de Ria Vela, matka "Baileys" Little Violet's Last Chance  je odchovem domovské stanice, ale její kořeny pocházejí z francouzské stanice du Boisde la Rayere.
Cane je mladý pes, který je již od útlého věku vedený k myslivecké praxi. Je velmi temperamentní, učenlivý a své největší pracovní úspěchy má teprve před sebou.
Cane má přírodně zlatou srst, výborný tmavý pigment a excelentní genetický předpoklad.
 
 
Daisy Zlatá kudrnka "U" - Daisy pochází z ChS Zlatá kudrnka, kdy její matka Element Brenda Misantos byla v roce 2009  2.pracovní fenou roku, otec pocházející ze slovenské stanice Dagchells, je mimořádně úspěšný na výstvaním poli.  A to,  že i u psů platí "jaká matka taková dcera", potvrdila naše  Daisy, která je neustále využívaná ve skutečné lovecké praxi při bažantích i kachních honech a dosledech spárkaté zvěře.
Je držitelkou "Šampiona práce" a "Šampiona loveckého výkonu", je všestranně upotřebitelnou fenou a dvakrát byla nominována na Mezinárodní soutěž retreverů, na které se v roce 2013 umístila na 4.místě. V letošním roce jsme museli nominaci odříci pro Daisyny mateřské povinnosti.
Daisy je temperamentní, dobře stavěná fena s milým výrazem a smetanovou srstí.
 
 
Jsme pyšní na to, že naše Daisy je první fenou, která je  nakryta Canem.
Moc si tohoto prvenství vážíme a děkujeme majitelce Cana,  Lucce Kozlové za důvěru.
 
Štěňátka by se měla narodit okolo 10.listopadu a na to, co se právě teď děje v Daisynčině bříšku se můžete podívat zde:
image